środa, 26 maja 2010

Dorota Gardias-Skóra na gali Kobieta Roku Glamour 2009

Dzisiaj kilka zdjęć Doroty Gardias-Skóry na gali Kobieta Roku Glamour 2009. Czytelniczki pisma głosują na kobiety, które stały się dla nich największą inspiracją w minionym roku. W ubiegłorocznej amerykańskiej edycji Kobiety Roku Glamour zwyciężyła Sandra Bullock, a w brytyjskiej Kylie Minogue. Kobietą roku 2009 w Polsce została Joanna Brodzik - w sumie nie wiem za co... Chyba za serial "Nad rozlewiskiem", który był totalną klapą albo za nowy program kulinarny w TVP, który tak na marginesie jest totalną porażką i chyba już został zdjęty z anteny.

Wracając do naszej pogodynki: nowa fryzura, nienaganna figura (jak zawsze) no i te długie nogi... Ja bym głosował na Dorotkę :)

Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra Dorota Gardias-Skóra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz także